הגברה ותאורת במה​ לאירועים

רג'ואן הפקות משתמשת במערכות הגברה ותאורת במה חדשות, איכותיות ומקצועיות, עם התחדשות  ושמירה על סטנדרטים גבוהים, בטיחות, שמירה ותחזוקה נכונה של הציוד, תקנים ואישורים מתאימים, פריסות חשמל, עיצוב תאורה, גנראטורים וכול הדרוש לכול אירוע בהתאם לצרכיו.​ תאורת במה והגברה איכותית זה רק רג'ואן הפקות!

מערכת הגברה הוא שם כללי למגוון רחב של אלמנטים, אשר מטרתם היא יצירת האווירה המתאימה באירוע או ברחבת הריקודים. בהתאם לדרישת הלקוח, למבנה האולם או תנאי השטח.  רכיבי מערכת ההגברה משתנים וומותאמים בכל פעם מחדש לפי הצורך הספציפי.​
 
ממה מורכבת מערכת הגברה?
 
מיקסר (מערבל צליל) - הוא המרכיב העיקרי שיוצר את מערכת ההגברה. מיקסר הסאונד הוא מכשיר המרכז את כל הערוצים הרצויים להשמעה (מקורות שמע) ומכיל מספר משתנה של כניסות ויציאות. הכניסות מאפשרות חיבור של מיקרופונים, כלי נגינה ומכשירי השמעה. כל אות שנכנס מגיע לערוץ נפרד, ולכל ערוץ יש מספר כלים המאפשרים לטכנאי הקול לשלוט באות ואף לשנות אותו. כמו כן, קיימים מיקסרים משולבים עם מגברי הספק.  במיקסרים משוכללים ומתקדמים מספר היציאות גדול מאוד – מה שמאפשר להפעיל בו זמנית מספר מערכות הגברה.
 
רמקולים - הרמקול הוא חלק חשוב ואינטגרלי במערכת, כלומר, בלעדיו מערכת ההגברה אינה מערכת.  הרמקול הוא בעצם מתמר, ההופך אותות חשמליים לצלילים המגיעים אל אוזנינו.   את סוגי הרמקולים השונים ניתן לזהות לפי המיקום שלהם בחלל האירוע.  רמקולים המשמשים לתדרי צליל גבוהים (המוזיקה והשירה) יימצאו לרוב בגובה, לעומת רמקולים לצלילי קול נמוכים (באסים), שימוקמו בגובה נמוך מאוד, לרוב על הרצפה.  הרמקול יכול להיות אקטיבי - כלומר עם מגבר חשמלי משולב בתוכו המספק לו חשמל ולכן הוא אינו צריך מקור חשמל נוסף. כמו כן, לרמקול האקטיבי יש אפשרות לכיוון עוצמת השמע, ומיני מיקסר סאונד המורכב בתוכו. הרמקול יכול גם להיות פסאיבי, כלומר שהוא אינו מכיל מגבר חשמלי בתוכו, ולשם כך צריך מגבר חשמלי חיצוני, לצורך כך יש את מגבר ההספק.
 
פרוססור – על מנת שנוכל לקבל את תוצאת השמע הטובה ביותר במערכת ההגברה, עלינו להשתמש ברכיב הזה.  תפקידו של הפרוססור הוא לפצל בין תדרי הצלילים הנמוכים והגבוהים ואף לתקן אותם. בנוסף לכך, קיימת  בפרוססור אפשרות להגבלת עוצמת השמע במערכת ההגברה באופן יחסי בין הרמקולים למגברים.
 
מגבר הספק (חשמלי) – רכיב זה דרוש למערכת הגברה במקרים  המיקסר אינו משולב עם מגבר חשמלי (מיקסר שבו יש גם מגבר נקרא "מיקסר מוגבר"), וכן במקרה שבו הרמקולים אינם אקטיביים (אינם בעלי מגבר חשמלי בתוכם).  המגבר מקבל את האותות המפוצלים המגיעים מהפרוססור והוא מספק אותות חשמליים בעוצמה יותר חזקה ממה שקיבל (מהמיקסר לרוב) לרמקולים.  במילים אחרות, הוא  מגביר את הקול לרמה הרצויה לנו.
 
מיקרופון – מתמר או רכיב אלקטרוני שממיר קול לאות חשמלי שמטרתו להגביר קולות שבסביבתו.  לרוב המיקרופון מחובר על ידי כבל ישיר, אך קיימים מיקרופונים אלחוטיים כלומר - מקור החשמל שלהם הוא סוללות מסוללות חשמליות הנמצאות בתוך המיקרופון ואילו מיקרופון המחובר בכבל ישיר למיקסר - מקור החשמל שלו זה המיקסר, והחשמל של המיקסר מועבר דרך הכבלים. האותות החשמליים שהמיקרופון מייצר נקלטות על ידי מקלט המחובר ישירות למיקסר. למיקרופון עצמו יש משדר, שמשדר תדרי שידור מסוימים (קיימות טכנולוגיות שונות בצורת השידור) שהמיקרופון מייצר מהמשדר בתוכו.​