עופר רג'ואן - רג'ואן הפקות - הגברה ותאורה לאירועים - החשיבות של תכנון מוקדם
דף הבית >> החשיבות של תכנון מוקדם
 

קצת ידע בסיסי על הגברה ותאורה

מה זה גנראטור? איזה מקרן כדאי לבחור? כמה מיקרופונים לבחור? איזה גודל מסך הקרנה? שאלות רבות צפות בזמן שאנו בוחרים בשירותי הגברה ותאורה, ולכן כדאי להכיר כמה מושגים בסיסיים.

 

ניתן לשכור גנראטור רגיל אך אם הוא קרוב לאירוע יש לקחת בחשבון שהוא עושה רעש רב, וזאת הסיבה שעדיף לשכור גנראטור מיוחד שפועל בצורה שקטה. בנוסף, ניתן לשכור מקרן שיתאים לצרכים שלנו מבחינת חדות, גודל תמונה ואיכות ההקרנה ניתן כמובן לבחור מקרן על גבי מסך אוו מסכי לדים.

 

ההבדל בין אירוע מוצלח לאירוע לא מוצלח מתחיל ונגמר בתכנון מוקדם, תפקיד התאורה וההגברה חשוב ביותר. באירוע לא מתוכנן חלק מהבעיות יכולות לצוץ מאוחר יותר כגון: חוסר תיאום ציפיות מתאים בין מיקום ההגברה, התאורה והקרנה, או חוסר תיאום בין מקבלי ההחלטות עקב מספר רב של מארגנים ולא ניהול על ידי אדם אחד .

 

לפני שאתם בוחרים בשרותי הגברה ותאורה, מומלץ לקבל המלצות מלקוחות ששכרו את שירותה של אותה חברה לאירוע בסדר גודל מקביל לשלכם, כך תקבלו תמונה ברורה יותר וכך תדעו בדיוק באיזה ספק אתם צריכים לבחור לאירוע שלכם. חשוב מאוד לתכנן את האירוע מתחילתו ועד סופו, לתקצב אותו נכון ולשלב תפקידים לכל הגורמים המעורבים כדי שלא תהיינה הפתעות. לאחר מכן לפנות לחברת הגברה ותאורה , כך האירוע ירוץ כמה שיותר מסודר וחלק.

 

עופר רג'ואן הפקות