עופר רג'ואן - רג'ואן הפקות - הגברה ותאורה לאירועים - חסכון בעלות הפקת האירוע
דף הבית >> חסכון בעלות הפקת האירוע
 

לאחר שיש לכם תמונת מצב ראשונה של המופע וממה הוא מורכב מבחינת תאורה והגברה תוכלו לדעת או לפחות יהיה לכם כיוון מה צריך להזמין מהספק, דבר זה יכול לסדר לכם את הראש ובמקביל להוזיל את עלויות המופע. כיום אלמנט מסכי הקרנה גדולים , מאוד מומלצים ואפשר להרוויח מספר דברים שיכולים לשנות את כל המופע. מומלץ להשתמש במסכים להקרנה שיכולים לתת כמה פתרונות כגון: גב במה עליו מוקרנים כל התכנים שנאספו במשך השנה ומוצגים על ידי מצגות, קטעי וידאו, תמונות ומצגות דינמיות. דבר זה יכול לשמש תחליף ולהוזיל בעלות ההצעה, כך תחסכו בתפאורה הפסיבית מבלי לוותר על חווית האירוע.

 

אם כבר החלטתם או שלא הייתה אפשרות אחרת אלה לקנות בדים ואביזרים לאירוע, מומלץ לקנות אביזרים לשימוש רב פעמי היכולים לשמש בחגים ובאירועים במשך כל השנה. דבר זה יכול לחסוך מאות ואלפי שקלים ויכול לשדרג לנו מבחינה תקציבית תוספות כגון: עיצוב תאורה לאירוע או מסכי הקרנה מתנפחים , תאורה מקצועית וכו... 

 

כמו כן, כל אירוע או מופע בכל גודל כזה או אחר דורש השקעה, תקציב וטיפול במגוון רחב של פרוצדורות. כדי להפיק מופע או אירוע, חשוב להתייעץ עם מומחים מנוסים בתחום. אותם מומחים יסייעו לכם לצמצם את העלויות הגבוהות, וכך למעשה תצליחו לחסוך בעלות הפקת האירוע או המופע באופן משמעותי. 

 

עופר- רג'ואן הפקות